Комментарии в блогах

Всего (4576)

Тема: Санкции санкциями)))))))))))

10.12.2019 (08:04:51) в блоге karabaskintut

до чого тут санкції? Це США і ЄС не продають росії зброю, а росія ра гроші готова продати все і всім) (перейти)

Тема: мелкий бизнес с философией

10.12.2019 (03:58:11) в блоге Істинно чи хибно

Купити, привезти поближче до покупця і продати йому - це теж труд і ризик, за який беруть справедливу винагороду, а деякі ще й податки платять, щоб існувала хоч якась соціалка. Для мене спекуляція - це коли монополіст створює ажіотаж навколо свого товару, а потім підіймає на нього ціни, або скуповує ввесь товар і на правах монополіста устанавлює свої ціни. Якщо ж хтось купив, а потім продав, то це норма по якій працюють всі магазини, ти ж не будеш їздити на хлібзавод, на птахоферму і молокозавод, щоб все купити, а ті люди які їздять і привозять до твого дому, хіба не трудяться витрачаючи час і сили?  (перейти)

Тема: Что у нас запретили?

06.12.2019 (15:40:12) в блоге Істинно чи хибно

Голова третьої по величині партії росії запропонував загатити Дніпро, і кинути на Київ ядерну бомбу і його слухають в думі та за його партію голосують, але тебе ті новини не хвилюють (перейти)

Тема: Под флагом Либерии. Чужим...

06.12.2019 (14:18:11) в блоге Hell

отож, і якщо під прапорами Камбоджі, Монголії чи Танзанії ходить старе гівно, чке може потонути в будь який час, то під Ліберійським прапором ходять і нові сучасні суда, власники яких не хочуть платити податки в своїй країні.  Якби Україна розібралась з оподаткуванням суден і моряків під українським прапором, то можливо український флот почав з'являтись, але те що зараз пропонує Україна, плюс довбоєбізм берегової морської адміністрації і корупція, не дає флоту розвинутись, хіба що річному і портовому.  (перейти)

Тема: Зарезавший человека в Одессе радикал Стерненко объявился на протестах в Гонконге

06.12.2019 (14:07:31) в блоге karabaskintut

Можно подумать, що лише пролетарії народ, а селяни, міщани - не народ. Звісно нехуй на Меті розводити російську пропаганду, але росіяни розводять, а значить в анти пропаганда має право на існування.  Гражданська вайна - це якби ти воював про ти українців, або українці проти тебе, але такого немає, війна є лише там де є російські найманці, "дабровольці" і інший русько-фашистський зброд. Хіба коли німці разом з власовцями убивали червоноармійців - це була гражданская вайна? Ні, ту войну ти називаєш атєчєствєнной, так от ниніхня війна теж Вітчизняна, а ти в ній виконуєш роль пособника фашистів, а апалчєнці данбаса - це власовця чи бандеровці. (перейти)

Тема: Зарезавший человека в Одессе радикал Стерненко объявился на протестах в Гонконге

06.12.2019 (05:46:58) в блоге karabaskintut

Свинка-гєра, судячи з правопису ти нахрюкуєш в голосовий набір Гугла. Бачиш до чого американці дойшли, навіть свині вроді тебе можуть видавати себе за людей) (перейти)

Тема: Зарезавший человека в Одессе радикал Стерненко объявился на протестах в Гонконге

05.12.2019 (15:41:16) в блоге karabaskintut

свинка-гєра, так це твій акаунт, для заробляння грошей. Ну звісно, хто ж ще міг поставити крису на автарку) (перейти)

Тема: Зарезавший человека в Одессе радикал Стерненко объявился на протестах в Гонконге

05.12.2019 (00:52:37) в блоге karabaskintut

ну так підрахуй , сколько) Що мене захоплює в російських пропагандистах - це вірність своїй брехні, навіть коли вона розкрита, а потім раптова амнезія, як будто брехні і не було. (перейти)

Тема: Под флагом Либерии. Чужим...

04.12.2019 (19:00:40) в блоге Hell

Ліберія - це "удобний прапор", як і Кіпр, Мальта, Антігуа, Беліз, Маршалові острова, Камбоджа і багато інших. Зараз рідко зустрінеш суда під грецьким, французьким, чи українським прапором, судновласники переводять свої судна під прапор, де податки менші. Я працюю під прапором Антігуа, а власник судна - німець, колись я працював на судах "ахметова", одне під прапором Беліза, а інше Ліберії. До того ж Ліберія має найбільший флот в світі, по тонажу більший ніж флот СССР в кращі часи. (перейти)

Тема: Зарезавший человека в Одессе радикал Стерненко объявился на протестах в Гонконге

04.12.2019 (18:50:28) в блоге karabaskintut

Як легко спалитись проплаченому пропагандисту) На кого працюєш, на медведчуківців чи на росіян? Пару годин тому дививсь відео від Стерненка, де він стоячи біля офісу страна.юа, стібався над тупістю їхніх репортерів, які написали, що він в Гонконгі) Що ж до "вбивства", тае там був самозахист, звісно в росії, опозіціонери не захищаються і їх вбивають легео, а в Україні, можуть кілера порізати. (перейти)

Тема: разговор с молодым специалистом

04.12.2019 (02:12:17) в блоге Істинно чи хибно

я працював в українській компанії в 2002-2006 роках, і вже тоді про дармове житло ніхто не думав, в це було до майданів, тож згадувати про те чого немає 15-20 років і звинувачувати нинішню політику держави - безглуздо. Не знаю які зарплати були у шахтарів тоді, а зараз 10 тис. грн., а квартира в місті де я жив - 75-100 тис. гривень, тобто заробити на неї можливо за пару років, а не чекати 10-20 на милість держави. В селі, де я зараз живу, люди самостійно будували житло, самостійно купували матеріали і при Союзі. Хоч робота селянина не легша за роботу залізничника, тож чому отдним дармові хати і квитки, а іншим нічого. Зараз все справедливіше. (перейти)

Тема: Что у нас запретили?

03.12.2019 (08:34:33) в блоге Істинно чи хибно

Так, що там в нас запрєтілі? Молоко?  (перейти)

Тема: Бомжи и бездомные собаки

27.11.2019 (16:36:54) в блоге Істинно чи хибно

друга і третя люди можуть і не хотіти, та скоріш за все і не хочуть життя серед лісу в "гармонії" з природой, тож і допомоги вони не потребують. (перейти)

Тема: Бомжи и бездомные собаки

27.11.2019 (07:47:16) в блоге Істинно чи хибно

думаю, що міліони людей могли б осилить. (перейти)

Тема: печально

26.11.2019 (14:59:10) в блоге Істинно чи хибно

просто Крим - окупована територія, а населення окупованих земель ніколи не впливало на політику окупантів, воно або приймало її (як це зробили кримчани), або боролося проти неї (як це робили галичани). Вважаєш, що кримчани мусять дякувати російстким окупантам, що ті зоставили їм їхні тіла і душі, а не перетворили на рабів і не відправили до Сибіру? (перейти)

Тема: печально

26.11.2019 (14:54:11) в блоге Істинно чи хибно

це ж ти думаєш, як зробити, щоб люди не думали про політику, але судячи з твоєї відповіді, ти зоставляєш за собою право про неї думати, а не хочеш щоб інші це робили. Я навпаки, вважаю, що люди повинні думати про політику і активно впливати на розвиток держави. До того ж, я не затикав тобі рота, але завжди вказую на твої помилки і твою відверту брехню, якщо ти її пишеш. Щож до Крима, то люди там перестають цікавитись політикою, бо вони розуміють, що ні на що не впливають в авторитарній країні росія, яка їх окупувала.  (перейти)

Тема: печально

25.11.2019 (03:51:33) в блоге Істинно чи хибно

Щоб убрати політику зі свого життя, достатньо про неї не думати, та хоча б не писати) Можно саджати картоплю і думати як знищити колорпдів, можно покращувати квартиру, можно ходити пішки по 20 км в день, або молитись - по 8 годин. Аби було бажання, навіщо думати про політику, тебе ж ніхто не примушує) А от зміна структури держави, це вже політика, навіщо ти про ннї думаєш, якщо не хочеш) (перейти)

Тема: Нормандский формат и мир на Донбассе. Чего ждать от встречи 9 декабря

25.11.2019 (03:43:00) в блоге mstiteltutja

то що Хуйло буде їхати на зустріч зі своїми вимогами, ніхто не сумнівається) Що ж до взяття ініціативи, тае він її взяв, ще в 2014 році, коли окупував Крим і розпочав війну проти України. (перейти)

Тема: «Два унитаза отечественных…»: Украина и ФСБ обменялись заявлениями по катерам

21.11.2019 (20:09:46) в блоге kindzadzjulis

звісно ти довіряєш своєму фсб, вони навіть український винищувач біля боїнга зафільмувати змогли) А вашим, я теж не довіряю) (перейти)

Тема: «Два унитаза отечественных…»: Украина и ФСБ обменялись заявлениями по катерам

21.11.2019 (20:06:29) в блоге kindzadzjulis

ні,  фаянсовий. Тобі, ще рулон білого двослойного туалетного паперу подарую, щоб тобі було що внукам показувать) (перейти)

Cтраницы: 12345...229