Комментарии в блогах

Всего (5073)

Тема: Какое отечество защищали наши деды?!..

05.07.2020 (19:35:59) в блоге О скитаниях вечных...

А я вас не призиваю брати меча, якщо ви готові на рабство заради миру, то будьте рабами і не мішайте людям, для яких свобода цінніша за життя захищати себе і вас. Вам то всеодно чим рабом бути: українським чи російським, чи ви визнаєте лише московських господ і лише з їхньою владою готові миритись? (перейти)

Тема: Какое отечество защищали наши деды?!..

05.07.2020 (19:30:18) в блоге О скитаниях вечных...

145 000 - це десь 0.1%, а за путіна після того як він окупував Крим проголосували десятки міліонів. Що казати, якщо проти окупації Криму виступив 1 депутат госдуми із 450. Якби росія не напала на Україну, і я б не відчував антипатію до неї. А як поступать християнам хай вони вирішують, якщо для них воровство і вбивство - це норм, то так тому і бути, хай знімають замки зі своїх дверей, а не з моїх. (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

29.06.2020 (18:32:02) в блоге Істинно чи хибно

ти ніколи не відповідаєш на поставлені тобі запитання, але настоюєш, щоб тобі відповідали) Я проти насильства над людьми і над тваринами. Людину можно бити або вбивати, якщо вона загрожує життю чи здоров'ю, якщо ж людина просто має іншу думку, то за це бити не можно. Тим мені і подобається Україна, що тут є свобода слова, в ти мені не подобається росія і окуповані нею землі, бо там свободи слова не має.  (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

29.06.2020 (17:31:23) в блоге Істинно чи хибно

тебе хтось бтв по голові бітою за те що ти не так думаєш? (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

29.06.2020 (16:41:41) в блоге Істинно чи хибно

Як і хто знехтували 6 років тому? Людей ділиш ти, а не я. Те що шарій українець не означає, що він брехун і покидьок. Що ж до полковника МВС, то він повинен би був розказати про керівника міліції в Одесі, який в 2014 році допомагав російським окупантам і їх пособникам захопити Одесу, а коли не вийшло то втік в росію. (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

29.06.2020 (03:29:59) в блоге Істинно чи хибно

ти запитав, я тобі надав посилання, якщо факти брехні шарія тобі здались непереконливими, це одне, а якщо ти просто закриваєш очі на шарійську брехливість, то ти якраз і є та паскуда, про яка прикриває паскуд. Тобто ти сам же являєшся тим кого хаєш. Ти можеш дивитись хоч собаче порно, це твій вибір як деградувати. (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

28.06.2020 (22:22:28) в блоге Істинно чи хибно

Ось лише частина тих відео, де розкривають брешню шарія: https://youtu.be/-__D9Biw7cs https://youtu.be/H4i6zYMSsqU https://youtu.be/gT-rfZYyc1A https://youtu.be/yIxHiUOk0AU Щож до Конституції, то ти вже якось намагася розказати про її порушення, але коли тобі надали текст статті, то ти відморозився. Навіщо тобі шарій, ти що читати не умієш) (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

28.06.2020 (19:20:59) в блоге Істинно чи хибно

Я переглянув вирізку з медведчуківських новин, де посилаючись на вспанську газету, сказали, що іспанка дчкувала медведчуку, але в оригіналі статті, вона не дякувала і по телефону журналістам вона скпзала, що не дякувала, бо вважає Медведчука пособником путіна. Тож не обов'язково  ввесь час дивитись на гівно, щоб знати що воно гівно.  Щож до шарія, то його брехню скільки разів спростовували, що на нього гидко дивитись. Слухати шарія - це неповага до себе, для мене він таке ж брехливе хуйло як і путін.  (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

28.06.2020 (18:20:01) в блоге Істинно чи хибно

я не дивлюсь телебачення. А "неточності" про які ти говориш, на медведчуківських каналах ввійшли в звичку, тобто брешуть вони постійно, а шукати зерна правди в кавеликах брехні - навіщо, навіщо взагалі порсатись в кавеликах, при тому що ти явно не умієш перевіряти інформацію. Я не захищаю покидьків, назви хоч одного покидька якого я захищав, бо зараз ти брешеш. (перейти)

Тема: как и обещал о свободе слова в Украине. Ко дню Конституции!

28.06.2020 (17:04:20) в блоге Істинно чи хибно

брехунів і провокаторів почали переслідувати? Але ж вони про це говорять, значить свобода слова є. От на каналах медведчука сказали, що громадянка Іспанії яку звільнили з полону днр, подякувала Медведчуку, а врна сказала, що не дякувала Медведчуку, виходить, що медведчуківський канал збрехав, навіщо, і скільки такої брехні вони вливають в твою некритично мислячу голову, а ти потім розповсюджуєш її тут.  (перейти)

Тема: Какое отечество защищали наши деды?!..

28.06.2020 (13:19:28) в блоге О скитаниях вечных...

Згоден з автором тексту, по суті це договір про поводження з військовополоненними, бо лише ворогу який у тебе в полоні ти можеш дати їжу і воду. Також я згоден з автором тексту в тому, що не потрібно мститись і давати місце гніву, коли я мию руки з милом, щоб змити з них хвороботворні бактерії, то роблю це без гніва і після того як мікроби були змиті з моїх долонь, я не заливаю їх антисептиком, тобіш не мстюсь. Так слід поступати і з ворожими людьми, їх треба змивати зі свого життя, без гніву, і їх і їхні родини не слід добивати, бо це вже справа бога. (перейти)

Тема: Какое отечество защищали наши деды?!..

28.06.2020 (12:35:04) в блоге О скитаниях вечных...

Не лише між росією і Україною, але навряд чи ви знаєте арабський, щоб проповідувати сірійцям чи лівійцям, хоча знову ж можно написати до росіян, які там воюють, може вони перестануть) Те що написав Тімофєй, можно було написати про будь який період історії, і про часи Світових воєн і про війни Наполеона, чи Чингісхана і Тамерлана. Я вважаю, що нинішній час самий гуманний і миролюбивий з усіх періодів відомої історії, і все це сталось завдяки розповсюдженню демократичних цінностей, які українці відстоювали на Майданах, і які росіяни похєрили ще 20 років тому. Тож якщо вам хочеться призивати до миру і добра, то призивайте до них войовничих і злих росіян, я ж миролюбивий і добрий) (перейти)

Тема: нєізвєсная Україна

27.06.2020 (22:47:16) в блоге kozak

В ВСУ служать лише громадяни України, це не днрія в бандформуваннях якої можуть воювати всі: і зеки з росії, і військові з росії, і фашисти з Європи. Якщо ж у тебе є інформація з немусорних ресурсів, то дай посилання і я почитаю. (перейти)

Тема: нєізвєсная Україна

27.06.2020 (20:07:46) в блоге kozak

Я не буду брати "вище по калєндарю", бо за раз мова про сучасну Україну, яка отримала незалежність в 1991 році, ні татари, ні турки наші землі не окуповували, їх окупувала росія. Але нащастя росія слаба, а в Україні більше патріотів ніж зрадників, і тому триколор не висить в Київі і навіть  в Харькові і Одесі.  Звісно, " Не секрет, что и через ВСУ прошли уже тысячи иностранных наёмников" , бо це брехня яку розповідають російські ЗМІ в росії і інших країнах, в тому чисті і в Україні, бо продажні журналісти є всюди. (перейти)

Тема: Какое отечество защищали наши деды?!..

27.06.2020 (17:57:56) в блоге О скитаниях вечных...

Мене бог такому не вчив. Та і простить можно лише тих хто хоче прощення, хто розкаявся в своїх злодіяніях, а росіяни цього не зробили, тож як їх простити, щоб завтра вони убили ще одного українця і знову їх простити? - це вже якийсь мазохізм. З інщого боку, я не відчуваю до росіян ворожість, лише зневагу, за їх брехливість і слабкість, за їх пихатість і безвідповідальність. Тож кращии засобом від росіян - це відгородитись від них і змити їхній вплив, як ми відгороджуємся від паразитів і мікробів, та миєм руки від грязі. (перейти)

Тема: нєізвєсная Україна

27.06.2020 (17:50:41) в блоге kozak

На нашу політику росія впливала з перших днів незалежності, але після того як вона стала для нас державою окупантом, не допустимо проявляти терпимість до російського впливу, бо це вже впоив не сусіда, а вплив ворога-окупанта. (перейти)

Тема: нєізвєсная Україна

27.06.2020 (13:56:22) в блоге kozak

ти знаєш як виглядають путін, Пєсков, Зюганов, Жирік, Павєл Воля? Я не вважаю що росіяни повинні знати наших публічних людей, як і я не знаю поляків чи білорусів, але я і не розказую, як повинна вести себе Польща чи Білорусь. От коли я побачу, що росіяни перестануть втручатись в українські справи, то мені стане насрать, що там у них, сподіваюсь, що до тих пір Україна обзавелеться достатньою кількістю своїх артистів, щоб не користуватись послугами російських. (перейти)

Тема: Какое отечество защищали наши деды?!..

27.06.2020 (13:48:50) в блоге О скитаниях вечных...

добре що ти написав цей текст російською, а тепер запости його в Вконтакті для росіян, які побажали чужого, але не можуть отримати. Я чужого не бажаю і держава Україна не захоплювала чужого, все що ми мали було отримано по обопільній згоді. Тож якщо ти дійсно хочеш когось навчити християнських істин, почни з тих хто воює проти українців, благо що їхню мову ти розумієш. (перейти)

Тема: Очередной экзамен для Авакова.

27.06.2020 (13:44:08) в блоге Hell

Майдан - це революція, і вона має всі недоліки, які мають революції. Але на відміну від більшовицької революції столітньої давності, Майдан був набагато гуманнішим, менш кровавим, і не знищив економіку та не спричинив голод, які відбулись після революції більшовиків. Також Майдан не призвів до громадянської війни, як це сталось 100 років тому, але як і тоді після Майдана ворожа держава мкористувалась ситуацією і напала. (перейти)

Тема: нєізвєсная Україна

27.06.2020 (12:42:13) в блоге kozak

Про відомість кандидатів, я згоден, але Зеленський і до кандидатства був доволі відомим артистом, принаймні мені здавалось, що його обличчя примилькалось. Тому коли дівчина запитала, а хто це, то я трохи прозрів. Згоден і в тому, що російська мова - це мова міжнаціонального спілкування на постсовку, тому пісня чи відео російською, завжди наберає бвльше переглядів. Я дивлюсь різні навчальні відео по будівництву і т.д., і половина з них створені українцями , пле російською, що створює ілюзію ніби  то росіяни - це активна частина пострадянського Ютюба, але якби ті відео знімались українською, то російський Ютюб дуже б втратив, а український навпаки виріс до рівня російського. Тому я і кажу , що ми розповсюджуєм рос. культуру, а вона навпаки знищує українську. (перейти)

Cтраницы: 12345...254